מדליקים את האור בפתח תקווה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חשמלאי מוסמך בפ"ת הוא אחד החיפושים הנפוצים ביותר בכל יום. אנשים מחפשים חשמלאי מוסמך בפ"ת כדי לתקן בעיות חשמל, לשפץ את הבית, לבצע ביקורת לארון החשמל ועוד ולכן עבודתו של החשמלאי מידי יום רבה ומגוונת.

 

מיהו חשמלאי מוסמך?

ישנם כמה דרגות של חשמלאי: חשמלאי עוזר, חשמלאי מעשי, חשמלאי מוסמך, חשמלאי בודק ועוד. דרגות אלה מעידות הן על ההשכלה אותה עבר החשמלאי והן על המתח החשמל המירבי איתו מותר לחשמלאי לעבוד.

חשמלאי מוסמך הוא הדרגה הגבוה ביותר של חשמלאי המבצע תיקונים במשקי הבית. כדי לקבל תעודת חשמלאי מוסמך על איש המקצוע לעבור הכשרה ארוכה במכללות המוכרות.

 

סיבות להזמין חשמלאי לבית

לשמחתנו הבתים שלנו מחוברים לחשמל ורוב הפעולות שפעם היו עושים ידנית אנו נותנים למכשירים חשמליים לעשות את העבודה בשבילנו. עם זאת, לעיתים ישנם קצרים או בעיות בחשמל המונעות מאיתנו להשתמש במכשירים אלה. כאן החשמלאי המוסמך נכנס לתמונה.

 

שוב החשמל קפץ – מפסקים קופצים או כל החשמל בבית קופץ היא תופעה נפוצה וקורת כאשר יש עומס של מכשירי חשמל שפועלים יחד. קפיצת המפסקים היא אמצעי הגנה על מערכת החשמל  לרוב, אנו נפנה אל ארון החשמל ונרים את המפסקים אך אם הדבר קורה שוב ושוב כדאי לפנות לחשמלאי מוסמך בפ"ת.

 

לוחות חשמל – את לוח החשמל מומלץ לבדוק כל חמש שנים. לוח חשמל אינו רק מספק מעבר של החשמל לבית אלה תקינותו חשובה למניעת אסונות. לוח חשמל תקין ישמור על דיירי הבית מהתחשמלות, עומס חשמל שעלול לגרום לדליקה ועוד. לעיתים צריך לעשות תיקונים, תוספות ואף החלפות של לוחות החשמל ובשביל זה עליכם לפנות לחשמלאי מוסמך בפ"ת ולא לגעת בעצמכם.

 

החלפת שקעים חשמלאים – אחד מרכיבי החשמל אשר מתבלים הכי מהר בבתים הם השקעים החשמליים. את השקעים יש להחליף כאשר הם נשברים, מוציאים ניצוצות, עושים רעשים נהיים שחורים או כאשר צריך להעביר לשקע מסוג אחר.

 

התקנה של רכיבים חשמליים – תוכלו להזמין חשמלאי מוסמך כדי להרכיב בצורה תקינה רכיבים חשמליים כמו גופי תאורה, רכיבי בית חכם וכל עבודת חיווט אחרת.

 

איך לבחור חשמלאי מוסמך בפ"ת?

לבחור חשמלאי מוסמך בפ"ת יכול להיות דבר מלחיץ אך יש שלושה דברים אותם כדאי לבדוק.

  1. תעודות – תבקשו לראות תעודת חשמלאי מוסמך כדי להימנע מרמאים.
  2. עבודה – שאלו אם יכול לעשות את סוג העבודה המבוקש.
  3. מחיר – בדקו את המחירון שלו והאם הוא נמצא בתקציב אבל אל תתפשרו על אדם מקצועי.

 

כמה עולה להזמין חשמלאי מוסמך

מחיר עבודה של חשמלאי מוסמך מתחלק לשני חלקים. הראשון, תשלום על הביקור. לרוב תשלום על הביקור ינוע בין 150-250 ש"ח. השני, תשלום על העבודה. תשלום העבודה תלוי בסוג העבודה למשל החלפת שקעים בבית הלקוח לא יעלה אותו דבר כמו החלפת מפסק פחת.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מוצרים להגנה עצמית מה כדאי לרכוש ומאיפה

מוצרים להגנה עצמית: מה כדאי לרכוש ומאיפה

במציאות של היום, אין ספק שהגנה עצמית היא חשובה ביותר. בחירת המוצרים הנכונים יכולה להוות את ההבדל בין חיים ומוות במצב חירום. עם זאת, לא פחות חשוב מאשר בחירת המוצר עצמו, הוא המקום ממנו אתם רוכשים אותו. קניה מחנות לא איכותית יכולה להוביל למצבים לא נעימים כאשר המוצר אינו מתפקד כראוי ברגע האמת. לכן, חשוב לבחור בחנות אמינה ומקצועית כמו פיקסט. הנה כמה מהמוצרים המומלצים להגנה עצמית שתוכלו למצוא אצלם:

לקריאת המאמר »
מזרן

איך למצוא מזרנים במבצע?

אם אתם מחפשים מזרן איכותי, חשוב שתדעו כי רכישת מזרן יכולה להיות משימה לא פשוטה בהתחשב במגוון הרחב של האפשרויות הקיימות כיום. לכן, הבנת הפרטים שחשוב לשים לב אליהם בתהליך רכישת מזרון וכן, הבנה לגבי כיצד למצוא את המבצעים הטובים ביותר בתחום היא קריטית. במאמר הבא  תקבלו את כל הפרטים אודות רכישת המזרן הטוב ביותר בהתאם לצרכים שלכם וכיצד למצוא את המבצעים המשתלמים ביותר על מזרנים איכותיים.

לקריאת המאמר »