חשיבות תרגול המבחן הפסיכומטרי

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

המבחן הפסיכומטרי הוא מבחן הקבלה האוניברסיטאי הסטנדרטי בישראל. הוא בוחן את היכולות הקוגניטיביות של הנבחנים, כגון חשיבה כמותית, חשיבה מילולית, אנגלית וידע כללי.

תרגול המבחן הפסיכומטרי הוא חיוני להצלחה במבחן. הוא מאפשר לנבחנים להכיר את מבנה המבחן, את סוגי השאלות הנשאלות בו ואת הטכניקות הנכונות לפתרונן.

סטודנט

יתרונות התרגול

לתרגול המבחן הפסיכומטרי מספר יתרונות:

כיצד לתרגל?

ישנם מספר דרכים לתרגל את המבחן הפסיכומטרי:

טיפים ללמידה יעילה

להלן מספר טיפים ללמידה יעילה של המבחן הפסיכומטרי:

סיכום

תרגול המבחן הפסיכומטרי הוא חיוני להצלחה במבחן. הוא מאפשר לנבחנים להכיר את מבנה המבחן, את סוגי השאלות הנשאלות בו ואת הטכניקות הנכונות לפתרונן. תרגול קבוע וממוקד בנושאים שאתם מתקשים בהם הוא הדרך הטובה ביותר להעלות את הסיכויים שלכם להצליח במבחן.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

אז מה היה לנו בכתבה:

סטודנט

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שדה תעופה

האם טיסתכם בוטלה? איך מנצלים את חוק טיבי לקבלת פיצוי?

במקרים של עיכוב טיסה של מעל 8 שעות, או ביטולי טיסות, הנוסעים זכאים ברוב המקרים לקבל פיצוי כספי מחברות התעופה לפי מרחק הטיסה, הנע בין 1,440 ל-3,340 שקל לנוסע. זאת בהתאם לחוק טיבי, המגן על זכויותיהם של נוסעי האוויר ומבטיח פיצוי הוגן על כל אי נוחות שגורמת חברת התעופה.

לקריאת המאמר »
TOWN

אפי כץ מנתח: עתיד תמא 38 וחשיבות ההשקעות בנדלן

אפי כץ, מומחה לשוק הנדל"ן, מסביר את העתיד של תמא 38. תמא 38 היא תכנית פינוי בינוי שתוכננה כדי לחזק את הבניינים הישנים ולהגן על התושבים מפני רעידות אדמה. לדברי כץ, עתידה של תכנית זו עשוי להיות נמוך בהתחשב בקושי היכולת לממש את התכנית בפועל, ובמיוחד בנוגע להסכמת רוב הדיירים.

לקריאת המאמר »